Vitajte na stránkach DIPOS – Ing. Milan DESAT

Sme rodinná distribučná firma s vyše 20-ročnými skúsenosťami a tradíciou na trhu. Už od svojho založenia spolupracujeme s medzinárodnými partnermi, ktorí sú lídrami na trhu vo výrobe zmrzlinárskych, pekárskych  a cukrárskych surovín. Preto sme Vám schopní ponúkať neustále nové a nové suroviny, ktoré Vám umožnia držať sa trendov na domácom a medzinárodnom trhu. Našich zákazníkov priamo zásobujeme surovinami, čo Vám umožňuje naplno sa venovať výrobe a vytváraniu inovácií.

U nás v DIPOS-e kvalita vždy víťazí nad cenou a preto Vám s hrdosťou predstavujeme to najlepšie z potravinárskeho sektora. Avšak naša starostlivosť o Vás nekončí kúpou našich produktov. DIPOS si veľmi váži svojich zákazníkov a preto Vám ponúkame technologický servis na mieru, rôzne školenia, praktické ukážky, promo akcie, zostavovanie nových receptúr na základe Vašich požiadaviek alebo požiadaviek Vašich zákazníkov.

Ocenenia

Ocenenie našej doterajšej práce „podnikateľskou pečaťou“ od NiS SR a.s.

Naša takmer 25 ročná, poctivá každodenná práca bola vyhodnotená a ocenená nezávislou Národnou spoločnosťou SR.

Dňa 8. februára 2016 nám bolo udelené ocenenie a pečať „Zodpovedného a stabilného živnostníka“, spomedzi 408 411 aktívne pôsobiacich živností na Slovensku. Hovorím preto „nám“, lebo podiel na tomto ocenení majú takisto všetci zamestnanci a spolupracovníci, ktorí počas celej doby spolu s nami pôsobili, alebo ešte aj pôsobia.
Všetkým ďakujem za ich prácu a prístup a beriem toto ocenenie ako naše spoločné.

Ing. Milan Desat -⁠ majiteľ firmy

Zodpovedný a stabilný živnostník
Zodpovedný a stabilný živnostník

Naši partneri